خریدار اجاق گاز دست دوم

خریدار اجاق گاز

خریدار اجاق گاز دست دوم

خریدار اجاق گاز کرده شما ما هستیم . لوازم  دست دوم خلیج با بهترین خریداران لوازم دست دوم در خدمت شماست . چنانچه قصد فروش لوازم دست دوم منزل خود را دارید میتوانید با ما در تماس باشید و  تا با بهترین قیمت از شما خریداری نماییم . لیست سمساری های خلیج در تهران را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم تا بتوانید دسترسی آسانی با ما داشته باشید . اگر قصد تعویض لوازم منزل  خود را دارید خریدار کلیه لوازم شما ماییم  و بدون اینکه  اسباب اثاثیه منزلتان از ارزش واقعیش کم شود ما آنها را با قیمت عالی دست دوم خریداری میکنیم .

 • خرید و فروش اجاق گاز دست دوم
 • خرید و فروش اجاق گاز فرسوده
 • خرید و فروش اجاق گاز در حد نو
 • خرید و فروش اجاق گازهای عطیقه

مدیریت  : مهدی عیدی

09120162826⁩

09129573884

قیمت اجاق گاز دست دوم

لوازم دست دوم قیمت گذاری پیچیده ای دارد  . نمیتوان به سادگی گفت که یک ابزار  یا لوازم دست دوم چقدر می ارزد چرا که بایستی فاکتورهای زیادی را مرور کرد تا بتوان قیمت نهایی را روی محصول گذاشت . آنچه در قیمت گذاری نهایی یک جنس دست دوم  تاثیرگذار است   عبارت است از :

 • سال تولید محصول
 • وضعیت سلامت بدنه محصول
 • وضعیت قطعات فنی ، موتوری ، برقی و …. سایر قطعات اصلی مکانیکی محصول
 • نوع کاربرد محصول( در صورت مکانیزه شدن نسل جدید  یک محصول میتواند قیمت خریدار متفاوت باشد  )

قیمت اجاق گاز کار کرده

حال برای اینکه بتوانیم یک اجاق گاز را قیمت گذاری کنیم نیاز داریم تا به جزییات فاکتورهای بالا بپردازیم تا اگر قصد فروش اجاره گاز کارکرده داریم خود قیمت تقریبی آن را داشته باشیم

 • چنانچه بدنه اجاق گاز پوسیده باشد  و پوسیدگی ها زنگ آهن ها حفره ای باشد این جنس  فرسوده محسوب میشود  و قیمت آن به قیمت اوراقی محاسبه میشود
 • اگر اجاق گاز  مدرن توکار باشد  و تمیز باشد مدت  زمان کارکرد اجاق مهم نیست و  در حد نو  ، بسته به وضعیت تمیزی اجاق با قیمت نزدیک به نو  محاسبه میشود

انواع اجاق گازها

در خرید و فروش اجاق گاز دست دوم بد نیست مدلهای اجاق گاز را بشناسیم . اجاق گازهای متنوعی در خانه و محیط کار استفاده میشود که از نظر مدل عبارتند از :

 • اجاق گاز میله ای
 • اجاق گاز صفحه ای
 • اجار گاق رومیزی

اجاق گاز میله ای

اکاق های میله ای پر مصرف ترین اجاق گازها بوده تا دهه 80 بودند  و به مرور با اضافه شدن آپشن هایی مثل کباب پز ، فر و سرخ کن هاجایگاه خود را حفظ کردند . بیش از 90 درصد اجاق گاز دست دوم که ما خرید و فروش میکنیم از رده اجاق گازهای میله ای میباشند  . جهت استعلام قیمت اجاق گاز کارکرده از این مدل اجاق ها با ما تماس بگیرید تا شما عزیزان را رهنمایی کنیم .

اجاق گاز صفحه ای

دز آشپزخانه های مدرن و  کابینت های مدرن امروزی نقصی دیده میشد که با به روی کار آمدن اجاق گاز صفحه ای برطرف شد . اجاق گاز صفحه ای یونیت خاصی ندارد و تنها صفحه اجاق تعبیه شده است . با برش صفحه کابنیت آشپزخانه این  صفحه اجاق داخل صفحه قرار میگیرد و نصب میشود . تا چند سال بعد کلیه اجاق گازهای قدیمی میله ای جای خود را به این نسل جدید از اجاق ها خواهد داد . جهت استعلام  قیمت اجاق گاز کارکرده صفحه ای با ما تماس بگیرید

مدیریت  : مهدی عیدی

09120162826⁩

09129573884

ارتقا اجاق گاز دست دوم

از جمله مناسب ترین وسیله برای آشپزی استفاده از اجاق گاز است سوخت این وسیله از گاز قابل اشتعال مانند گاز طبیعی , پروپان و یا بوتان تهیه می شود این وسیله از پر کاربردترین تجهیزات در هر آشپزخانه ای محسوب شده و زندگی بدون آن دشوار است نحوه کارکرد آن بدین گونه است که گاز به کمک شلنگ به اجاق متصل شده و گاز به چند راهه که شیر بر روی آن نصب شده اند می رسد در صورت باز بودن شیر گاز بعد از عبور از شیر به نازل می رسد و درون لوله رابط تزریق می گردد  امروزه با توجه به تورم وبالا رفتن قیمت تجهیزات می توان ابزار و وسایل مورد نیاز را به صورت کارکرده تهیه نمود در این مجموعه خرید و فروش انواع اجاق گاز دست دوم , اجاق گاز های صنعتی دو شعله , چهار شعله , شش شعله رومیزی و ایستاده صورت می پذیرد .

 • مزایا و معایب اجاق گاز دست دوم
 • اجاق گاز کارکرده خوبه یا نه ؟
 • راهنمای خرید اجاق گاز کارکرده

مزایا و معایب اجاق گاز دست دوم

استفاده از اجاق گاز دست دوم بخرم یا نه ؟ در این خصوص باید گفت به طور کلی خرید وسایل کارکرده مزایا و معایبی نیز دارد شاید قبل از خرید دچار شک و تردید شد که آیا وسایل کارکرده را بخریم یا خیر ؟ در این صورت باید مزایا و معایب آن را بالا و پایین کرد .

مزایای خرید اجاق گاز کارکرده :

اگر پیشنهاد خریدار اجاق گاز دست دوم ما را میخواهید اجاق گازی کارکرده تا جایی که پوسیده نشده باشد و نشتی گاز ندهد میتواند در منزل شما کاربرد داشته باشد و نیازی به فروش آن نیست  اما اگز مزایایی خرید اجاق گاز دست دوم را میخواهید بدانید  :

 • از جمله مزایای خرید اجاق گاز کارکرده می توان به کاهش شدید هزینه نسبت به نوع آکبند .
 • کیفیت و دوام مطلوب
 • , جلوگیری از یکنواختی زیرا پس از مدتی می توان آن را تعویض نمود
 • اینکه عدم خروج ارز از کشور

معایب خرید اجاق گاز کارکرده :

برخی از مراجعه کنندگان به خریدار اجاق گاز عیدی حتی خطر گاز گرفتگی را در منزل به دلیل نشتی های مکرر اجاق گاز منزل تجربه کرده اند . این مورد بسیار خطرناک است . بنابراین اگر اجاق گاز  شما لوله و انشعابات پوسیده ای دارد بدون هیچ تردیدی آن را بفروشید

 • ممکن است عمر کمی داشته باشند
 • نسبت به نو ظاهری کهنه دارند .

اجاق گاز کارکرده خوبه یا نه ؟

با در نظر گرفتن مزایا و معایب اجاق گاز دست دوم می توان نتیجه خوبی برای خریدن یا نخریدن آن گرفت اما ویژگی ها و اهمیت استفاده از این ابزار آن هم از نوع کارکرده بسیار بالاست اگر دانشجو هستید و برای دوران کوتاه دانشگاه خانه اجاره می کنید و یا اینکه خانه باغ خریده اید می توانید از اجاق گاز کارکرده و یا دیگر وسایل دست دوم استفاده نمایید و یا اینکه توان خرید وسیله نوع و آکبند را ندارید می خواهید در هزینه ها صرفه جویی کنید انتخاب ابزار و وسایل کارکرده با کمتر از نصب قیمت می تواند برای شما انتخابی صحیح باشد .فکر نکنید کالای دست دوم کالایی به درد نخور است زیرا این اجناس بیشتر اوقات بلا استفاده بوده و از کیفیت خوبی برخوردار می باشند .

راهنمای خرید اجاق گاز کارکرده

هنگام خرید اجاق گاز کارکرده و دست دوم باید که فاکتورهایی را مد نظر قرار داد از جمله توجه به نوع اجاق گاز زیرا آنها در نوع ایستاده , رومیزی و فردار تهیه می شوند بنابراین باید دقت کنید که کدامیک مناسب کار شماست ؛ این تجهیزات در انواع سه شعله , چهار شعله و پنج شعله طراحی می شوند نوع رومیزی دارای شعله های کمتر و قابل حمل می باشد ؛ به سالم بودن ولو و شیر ها دقت کنیدهمچنین از سالم بودن ترموکوپل نیز مطمئن شوید از دیگر نکات توجه به عدم کثیفی و کثیفی در اتاقک فر ؛ نبود ترک یا شکستگی در شیشه فر و اینکه این ابزار از بدنه ای کلفت و مقاوم برخوردار باشد .

خریدار اجاق گاز دست دوم در تهران

سمساری عیدی خریدار انواع اجاق گاز خارجی و ایرانی ، اجاق گاز کارکرده فرسوده و در حد نو ، سالم و معیوب و کلیه اجاق گازهای دست دوم شماست . جهت فروش اجاق گاز منزل خود با ما تماس بگیرید  و با خیالی آسوده فروش خود را انجام دهید

مدیریت  : مهدی عیدی

09120162826⁩

09129573884

خریدار اجاق گاز فرسوده

اجاق گازهای خراب و در حد نو شما را خریداریم . چنانچه اجاق گاز  طرح قدیم دارید اما خراب است و قابل استفاده نیست  نیز میتوانید روی سمساری عیدی حساب کنید . همه نوع اجاق گاز میخریم ، خراب ، سالم ، قدیمی و طرح جدید ،  خریدار اجاق گاز ایرانی و خارجی در هر مدل هستیم . چنانچه میخواهید اجاق گاز قدیمی فردار خود را به بهترین قیمت بفروشید همکاری با ما را تجربه کنید . در کلیه نقاط تهران در خدمت شما عزیزان هستیم .

خریدار اجاق گاز ایرانی و خارجی

کلیه بنردهای ایرانی و خارجی اجاق گاز رومیزی ، طرح فر و فردا شما را با بهترین قیمت خریداریم . تسویه ما در خرید اجاق گاز دست دوم کاملا نقدی و در محل میباشد . قبل از تحویل کالا تا ریال آخر تسویه میکنیم  و با قیمتی منصفانه از شما میخریم . سمساری عیدی خریدار تخصصی انواع اجاق گازهای دست دوم فرسوده و در حد نو شما میباشد  .

درباره‌ی eydi

حتما ببینید

خریدار خرده ریز انبار

خریدار خرده ریز انبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گفت و گو با خریدار
ارسال به خریدار