خریدار کامپیوتر دست دوم

خریدار کامپیوتر دست دوم

خریدار کامپیوتر دست دوم

خرید کامپیوتر دست دوم یکی از فعالیت های اصلی ما می باشد که همواره سعی بر این بوده که کامپیوتر فرسوده ویا کامپیوتر در حد نو و یا کامپیوتر دست دوم شما را به بالاترین قیمت ممکن خریداری کنیم .چراکه این قطعات گاهی اوقات به قیمت ضایعات خریده می شوند و مشتری متضرر می گردد ما در اینجا گردهم آمدیم تا کمترین ضرر متوجه مشتری گردد و به قیمتی عادلانه محصولات کامپیوتر دست دوم شما را خریداریم.

خریدار کابینت فلزی دست دوم

کیس کامپیوتر چیست ؟

از جمله مهم ترین اجزای کامپیوتر کیس است این ابزار محفظه ای بوده که برای قرار گیری هارد , درایو , درایو فلاپی و….دیگر اجزای کامپیوتر تعبیه شده است معمولا در کنار منبع تغذیه عرضه می شود تمامی عملیاتی که توسط کامپیوتر انجام می دهید تنها به کمک این وسیله مدیریت می شود بیشتر کیس کامپیوتر از متریال فلز ساخته شده و لبه های تیزی دارند بنابراین هنگام کار با کیس باز  می بایستی که مراقب لبه های تیز و آسیب های احتمالی بود مهم ترین دلایل استفاده از این ابزار حفاظت از قطعات کامپیوتر است . ما به عنوان یک خریدار کامپیوتر موظفیم همه اطلاعات لازم را از کامپیوترهای قدیمی و نسل جدید در اختیار شما قرار دهیم.همراه ما باشید با :

  • تاریخچه کیس کامپیوتر
  • انواع کیس های کامپیوتر
  • کدام کیس برای من بهتره ؟
  • کاربرد کازه و اجزای آن

تاریخچه کیس کامپیوتر

در خصوص کیس و کامپیوتر دست دوم دانستن تاریخچه آن خالی از لطف نیست. گفتیم که کیس یا کازه جعبه ای فلزی بوده که با اجزای رایانه مانند دیسک سخت , کارت گرافیک , مادربورد و… پر می شود این قطعه وظیفه نگهداری و کنار هم نگهداشتن همچنین خنک سازی قطعات را به عهده دار است تامی فلاورز مسئولیت طراحی دستگاه تفسیر پیام های رمز گزاری شده میان فرماندهان عالی آلمان در جنگ جهانی دوم را عهده دار بود کامپیوتر وی اولین کامپیوتر قابل برنامه ریزی به الکترونیکی و دیجیتال بود کیس کامپیوتر قدیمی کیس هایی گنده بزرگ و معمولا بژ و سفید رنگ بودند طراحی کیس های کامپیوتری مدرن بیشتر از 4 دهه و در ایران کمتر از سه دهه نیست .

انواع کیس های کامپیوتر

کیس های کامپیوتری دسکتاپ :

ما خریدار کامپیوتر خانگی دست دوم شما هستیم و انواع آن را می شناسیم.از ساده ترین انواع کیس کامپیوتر می توان به دسکتاپ اشاره نمود این نوع در بیشتر خانه ها و دفاتر کاری مورد استفاده بوده و ابتدایی ترین قابلیت ها را دارا می باشند مهمم ترین مزایای استفاده از این نوع نگهداشتن قطعات اینترنال درون کیس بوده تا بیشترین فضا ارائه گردد این نوع مناسب افرادی است که از کامپیوتر برای کارهای ساده استفاده می کنند .

کیس های کامپیوتری تاور :

این مدل از کیس ها توسط بیلدر ها و گیمر ها ترجیح داده شده و در چهار گروه small form factor , mini Tower , Mid-Tower , full Tower دسته بندی شده که هر کدام ویژگی های خود را دارا می باشند .

کدام کیس برای من بهتره ؟

اگر زبان خریدار کامپیوتر دست دوم که تجربه زیادی در خصوص خرید کیس و کامپیوترهای قدیمی دارد می شنوید :به طور قطع نمی توان گفت که کدامین کیس از همه بهتر و کاملتر است بهترین این ابزار با توجه به نیاز شما تهیه می شود هنگام خرید کیس کامپیوتر بهتر است به فضا و قابلیت هایی که مورد نیاز شما است فکر کنید

راهنمای خرید کیس

یک خریدار کامپیوتر خانگی بهترین کیس ها را می شناسد:

  • توجه به اندازه و فرم فاکتور
  • توجه به اپشن ها و ماژولار بودن کیس
  • زیبایی ظاهری
  • اگر کیس شما دست دوم است از افراد و سایت مطمئن خرید نمایید .

کاربرد کازه و اجزای آن

نام دیگر کیس های کامپیوتر کازه است مهم ترین کاربرد آن تایپ کردن متن ؛ نگهداری قطعات مهم رایانه و حفاظت از عناصر نصب شده درون سیستم ؛ جابه جا نمودن مکان نما و جلوگیری از برق گرفتگی گرفتگی و خنک سازی قطعات را به عهده دارد . اجزای کیس شامل برد اصلی یا برد مادر ؛ CPU ؛ فن ؛ RAM و کارت گرافیک می باشد

خریدار پکیج دیواری
Call Now Button
گفت و گو با خریدار
ارسال به خریدار