خریدار دستگاه جوش

خریدار دستگاه جوش

خریدار دستگاه جوش در تهران

سمساری عیدی خریدار تخصصی دستگاه جوش کارکرده در کلیه برندهای ایرانی و خارجی است  . چنانچه قصد فروش هر نوع دستگاه جوش کارکرده را دارید خریدار منصف شما اینجاست . خرید انواع دستگاه جوش فرسوده و در حد نو  ترانسفورماتور ، رکتی فایر  ،  ژنراتور الکتریکی   و دستگاه جوش دستگاه جوش اینوتر  هستیم . برای مشاوره  هماهنگی با خریدار دستگاه جوش با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و با خیالی آسوده کالای خود را به فروش برسانید .

خریدار تخصصی انواع دستگاه جوش

اینکه در کدام بخش صنعتی فعال هستید فرقی نمی کند در هر شرایطی بدون شک به نحوی با جوشکاری یا دستگاه جوش سرو کار دارید در صورتی که قصد خرید دستگاه جوش را دارید باید با شناخت قبلی به سراغ این محصول رفت تا دستگاه جوشی را خریداری نمایید تا کارایی لازم را داشته و نیاز شما را بر طرف کند این دستگاه یک دستگاه برقی بوده که در اتصال مصالح فلزی و گاها غیر فلزی کاربرد دارد و امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اعمال تغییراتی در ساختار انواع دستگاه جوش و نوع عملکرد آن طیف گسترده ای دارد .

 • آشنایی با انواع دستگاه جوش و مزایا و معایب هر یک
 • سوالات پر تکرار کاربران

ما خریدار کدام دستگاه جوش ها هستیم  ؟

خریدار دستگاه جوش ترانسفورماتور :

از انواع دستگاه جوش می توان به نوع ترانسفورماتور یا به اصطلاح ترانس جوشکاری قدیمی اشاره نمود ؛ این تجهیز متشکل از دو سیم پیچ اولیه و سیم پیچ ثانویه است ورود برق به سیم پیچ اولیه موجب ایجاد جریان الکتریکی و میدان مغناطیسی شده و در ادامه جریان مغناطیسی ایجاد شده بر روی سیم پیچ ثانویه دستگاه تأثیر می گذارد

خریدار دستگاه جوش رکتی فایر :

دستگاه جوش رکتی فایریا یک سو کننده جریان در واقع نوعی اینوتر بوده که برای یک سو سازی جریان الکتریکی طراحی شده تا جریان برق متناوب شهری را از پریز برق شهری یا کارگاهی دریافت کرده و با یکسوسازی جریان الکتریکی متناوب به جریان الکتریکی مستقیم  با ولتاژ پایین تبدیل کندرکتیفایر برای انجام جوشکاری با قدرت بالا و نفوذ بالا در اجرای جوش های یک پارچه و بدون خلل و فرج کاربرد دارد .

مزایا و معایب دستگاه جوش رکتی فایر چیست ؟

 • به دلیل مجهز بودن به سیستم نچسب امکان جداسازی الکترود از قطعه
 • امکان تنظیم پوتانسیومتریک جداگانه برای انواع الکترود
 • قابلیت استفاده از انواع الکترودهای داخلی و خارجی
 • مناسب جوشکاری در شرایط سخت
 • مناسب جوشکاری حرفه ای

وزن زیاد و حجم بزرگاین دستگاه نسبت به دیگر دستگاه های جوش از محدودیت های آن محسوب می شود این دستگاه نسبت به افت ولتاژ حساس بوده و در شبکه های برق دچار کاهش ولتاژ شده و نیز قیمت بالاتری دارد .

خریدار دستگاه جوش ژنراتور الکتریکی :

این دستگاه جریان برق را برای جوشکاری افزایش داده و به همین علت مولد است ؛ ژنراتور ( مولد جوشکاری ) جوشکاری منبع تولید کننده جریانDC است ؛ تمام ویژگی های آن مانند ژنراتور بوده تنها با این تفاوت که انرژی مورد نیاز را از طریق بنزین یا گازوئیل تأمین می کند ؛ از جمله کاربرد این دستگاه ساخت پل , راه آهن و جوشکاری مخازن و لوله هاست .

مزایا و معایب دستگاه جوش ژنراتور الکتریکی چیست ؟

 • موجب صرفه جویی در زمان , فضا و منابع می شود .
 • نصب آسانی بر روی تمامی سیستم های هیدرولیک دارد .

سرو صدای زیاد و آلودگی محیط زیست از معایب و مشکلات این نوع دستگاه جوش محسوب شده و موجب شده تا استفاده از آن در پروژه های ساختمانی شهری محدود شود .

خریدار دستگاه جوش اینوتر :

از انواع دستگاه جوش می توان به نوع اینوتر اشاره کرد ؛ این نوع با فناوری مدرن و پیشرفته می باشد که منبع تغذیه آن توانایی فراهم نمودن جریان بالا برای جوشکاری را داراست کابل برق ورودی دستگاه جوش اینوتر از نوع تک فاز دو رشته برای جریان 220 ولت شهری AC استکه این جریان AC توسط یک سری سویئچ به جریان متناوب DC تبدیل می شود میزان جریان خروجی و ولتاژ دستگاه جوش اینوتر قابل تنظیم بوده و در فرآیند جوشکاری توسط ولوم آمپر خروجی دستگاه جوش کنترل می شود این دستگاه از بروزترین تکنولوژی دنیا بهره برده و نسبت به نوع ترانسفورماتور حجم کم و مصرف برق کمتری دارد .

مزایا و معایب دستگاه جوش اینوتر چیست ؟

 • حجم کمتر و قابل حمل بودن
 • راندمان بیشتر
 • مصرف برق کمتر
 • قابلیت خنک کنندگی
 • چرخه عملکرد بیشتر
 • جریان خروجی ثابت و کنترل قوس الکتریکی

بیشترین معایب این دستگاه مربوط به کامپوننت های زیاد الکتریکی آن می باشد ؛ ساختار این دستگاه پیچیده است اشکال زدایی فرآیند تولید تست و نیز تنظیم پارامترهای دستگاه هم در اینوتر جوشکاری سخت است . این دستگاه از جریان منظم استفاده می کند زیرا آنها دارای کامپوننت های با تکنولوژی بالا هستند این ویژگی این دستگاه را در مقایسه به دیگر دستگاه های جوشکاری شکننده می کند دلیل شکستگی گاه و بی گاه آنها به دلیل سرعت بالای فرسودن شدن آن بوده که در نتیجه با گذشت زمان باید هزینه ای را برای تعمیر آن در نظر گرفت .

سوالات پر تکرار کاربران

خریدار دستگاه جوش های بدون الکترود

این نوع نیاز به سیم جوش و الکترود ندارند این مدل نسبت به دستگاه جوش های معمولی دارای مزیت هایی از جمله سبکی , قابل استفاده در ارتفاعات , مقرون به صرفه بودن و… است قابیت جوش با انواع الکترودهای اسیدی , قلیایی  و روتیلی و در نتیجه کارایی بهتر دلایل مهمی هستند که موجب می شود بسیاری جوشکاران این دستگاه را انتخاب کنند .

گرانترین دستگاه جوش دست دوم چیست ؟

برند رونیکس , برند آروا , برند ماکیتا , برند جوشا و.. از برندهای معتبر دستگاه جوش خانگی می باشند .

خریدار انواع دستگاه جوش CO2

دستگاه جوش co2 در دو مدل کپسول دار و بدون کپسول  به صورت تک فاز و سه فاز در بازار موجود است .

خرید انواع دستگاه جوش فلزات  سوخته

انواع دستگاه جوش فلزات شامل دستگاه جوش میگ , دستگاه جوش تیگ و دستگاه جوش نقطه ای است  و  اگر دستگاه جوش سوخته دارید و میخواهید بفروشید ، سمساری عیدی خریدار تخصصی  کلیه دستگاه جوش های بورد سوخته و خراب است . بدون اینکه به ضایعات دستگاه جوش فکر کنید ما به شما بالاترین پیشنهاد قیمت کارکرده را  خواهیم داشت .

خریدار کیس و کامپیوتر سوخته در تهران

درباره‌ی eydi

حتما ببینید

سمساری در اقدسیه

سمساری در اقدسیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گفت و گو با خریدار
ارسال به خریدار